Læreplanatlas

Johan Sverdrup

Normalplan for folkeskolen (N39)

Johan Sverdrup · Historie
Johan Sverdrup {død 1892) og parlamentarismen:
Johan Sverdrup · Historie
7. Johan Sverdrup (død 1892) og parlamentarismen:
også i 1 annet eksemplar
1964 · eksemplar 1 Sitat markert på kildesiden
Johan Sverdrup · Historie
Johan Sverdrup fører striden for parlamentarismen fram til seier 1884.
også i 2 andre eksemplarer
1957 · 3. opplag Sitat markert på kildesiden
1948 · 2. opplag · eksemplar 2 Sitat markert på kildesiden
Johan Sverdrup · Historie
Johan Sverdrup fører striden for parlamentarismen fram til siger i 1884.
også i 3 andre eksemplarer
1947 Sitat markert på kildesiden
1964 · eksemplar 1 Sitat markert på kildesiden
1964 · eksemplar 2 Sitat markert på kildesiden
Johan Sverdrup · Historie
Johan Sverdrup {død 1892) og parlamentarismen:
Johan Sverdrup · Historie
11. Johan Sverdrup (død 1892) og parlamentarismen:
Johan Sverdrup · Historie
W.Johan Sverdrup {død 1892) og parlamentarismen:
Johan Sverdrup · Historie
W.Johan Sverdrup (død 1892) og parlamentarismen:
Johan Sverdrup · Historie
Røysterettskravet vert reist. Vinstrepartiet vert skipa. Johan Sverdrup fører striden for parlamentarismen fram til siger i 1884.
Johan Sverdrup · Historie
7. Johan Sverdrup (død 1802) og parlamentarismen:
også i 1 annet eksemplar
1939 Sitat markert på kildesiden
Johan Sverdrup · Historie
7. Johan Sverdrup {død 1892) og parlamentarismen:
Johan Sverdrup · Historie
M.Johan Sverdrup (død 1892) og parlamentarismen:
Johan Sverdrup · Historie
W. Johan Sverdrup {død 1892 ) og parlamentarismen:
Johan Sverdrup · Historie
Johan Sverdrup (død 1892) og parlamentarismen:
Johan Sverdrup · Historie
Stemmerettskravet reises. Venstrepartiet blir til. Johan Sverdrup fører striden for parlamentarismen fram til seier 1884.
Johan Sverdrup · Norsk
11. Johan Sverdrup (død 1892) og parlamentarismen: Motsetningene i det norske samfunn mellom bønder og embedsmenn
Hvor vi har lett
1948 · 2. opplag · eksemplar 1 søkt i 268 av 271 sider
1939 søkt i 268 av 273 sider
1939 søkt i 264 av 269 sider
1964 · eksemplar 2 søkt i 281 av 289 sider
1948 · 2. opplag · eksemplar 2 søkt i 269 av 271 sider
1962 · 3. opplag søkt i 265 av 269 sider
1965 · 3. opplag søkt i 267 av 269 sider
1940 søkt i 273 av 273 sider
1954 søkt i 271 av 275 sider
1957 · 3. opplag søkt i 266 av 269 sider
1964 · eksemplar 1 søkt i 282 av 289 sider
1947 søkt i 271 av 273 sider